Odin

Odin

Odin należy do grona światowych liderów oferujących narzędzia wspierające proces zarządzania usługami hostingowymi i w chmurze. Jest także dostawcą rozwiązań z zakresu wirtualizacji i narzędzi administracyjnych. Firma powstała w 1999 roku. Zatrudniając ponad 900 pracowników, należy do grona najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Więcej informacji: http://www.odin.com/

Plesk

Plesk

Plesk is the leading WebOps platform to run, automate and grow applications, websites and hosting businesses. Available in more than 32 languages across 140 countries in the world. 50% of the top 100 worldwide service providers are partnering with Plesk today. Plesk is managing and securing more than 360’000 servers, automating 10M+ websites and at least 19M mail boxes.

Intel

Intel

Intel Corporation jest międzynarodowym producentem procesorów z siedzibą w Santa Clara w Kalifornii, założonym 18 lipca 1968 roku. Intel jest jednym z największych i najważniejszych producentów układów półprzewodnikowych na świecie. Firma jest twórcą procesorów serii x86, które stosowane są w większości komputerów osobistych. W rankingu 100 najcenniejszych światowych marek opublikowanym przez Millward Brown Optimor w 2013 roku Intel zajął 61 miejsce.

Microsoft

Microsoft

Microsoft Corporation to amerykańska korporacja z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton, która rozwija, produkuje, licencjonuje, obsługuje i sprzedaje oprogramowanie komputerowe, elektronikę użytkową, komputery osobiste i usługi. Najbardziej znane produkty tej firmy to system operacyjny Microsoft Windows, pakiet biurowy Microsoft Office, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server oraz Microsoft BizTalk Server. Pod względem przychodów jest to największy producent oprogramowania na świecie. Microsoft to także jedna z najcenniejszych firm.

Więcej informacji: http://microsoft.com

Supermicro

Supermicro

Super Micro Computer, Inc. (Supermicro) projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje ultranowoczesne serwery oparte na architekturze x86. Firma oferuje serwery typu rackmount, tower oraz blade, wysokiej klasy stacje robocze oraz systemy pamięci masowej. Supermicro została założona w 1993 roku przez inżyniera i obecnego prezesa zarządu firmy Charlesa Lianga. Supermicro zatrudnia 1,472 pełnoetatowych pracowników i 31 konsultantów w siedzibach w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Firma ma klientów w ponad 89 krajach świata. Firma oferuje swoje produkty za pośrednictwem dystrybutorów typu Value Added Resellers, integratorów i producentów sprzętu, a także w sprzedaży bezpośredniej.

Więcej informacji: http://supermicro.co.uk

FORMAT Sp. z o.o.

FORMAT Sp. z o.o.

FORMAT jest kompleksowym dostawcą rozwiązań IT. Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu FORMAT świadczy usługi w zakresie projektowania i dostaw zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych. Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami branży firma ma możliwość zaoferowania najbardziej innowacyjnych technologii. Do grona klientów FORMAT’u należą największe przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, uczelnie oraz jednostki administracji publicznej w Polsce.

Więcej informacji: http://format.com.pl