Serwery gier dla Minecraft, CS:GO, Rust, Arma, Valheim

Serwery Cloud VPS to idealne rozwiązanie dla każdego gracza, hardkorowca czy „niedzielnego gamera”, który chce stworzyć własną, prywatną przestrzeń do rozgrywki. Dostosuj serwer do swoich wymagań i zacznij grać w ulubione gry jak Minecraft, CS:GO, Rust, Arma czy Valheim z przyjaciółmi.

 • Gwarancja niskiej cenyGwarancja niskiej ceny
 • Polskie serwery bez lagówPolskie serwery bez lagów
 • Szybkość i brak limitów danychSzybkość i brak limitów danych
Serwery gier dla Minecraft, CS:GO, Rust, Arma, Valheim

Dlaczego warto postawić własny serwer do gier?

Stała synchronizacja danych

Stała synchronizacja danych

Zapisywanie stanu gry poza rozgrywką

Zapisywanie stanu gry poza rozgrywką

Możliwość rozgrywki bez hosta

Możliwość rozgrywki bez hosta

Mody i customowe tryby gry

Mody i customowe tryby gry

Wiele współczesnych gier korzysta z systemów łączenia graczy (matchmaking) w publicznych serwerach, na których jeden gracz zostaje hostem. Host wybierany jest na podstawie prędkości połączenia lub jego lokalizacji. Odpowiedzialny jest za podtrzymywanie połączenia oraz synchronizację, by wszyscy na serwerze widzieli i słyszeli to samo. Skutkiem takiego rozwiązania mogą być niepoprawne wykrywanie uderzeń (hit detection) w strzelankach jak CS:GO i Valorant lub niska jakość połączenia.

Korzystając z własnego serwera przenosisz całe obciążenie na jedną, zcentralizowaną maszynę. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie wydarzenia jak pozycje graczy, kolizje czy stan fizycznych obiektów w grze są zsynchronizowane. Synchronizacja oznacza też, że gra i świat zostaje zapisany po zamknięciu jej na Twoim komputerze. Jeśli zbudowałeś bazę w Rust czy odkryłeś bogatą w minerały jaskinię w Minecraft, każdy gracz będzie miał do nich dostęp, nawet jeśli Ciebie nie ma na serwerze. Zaletą własnego serwera jest także personalizacja rozgrywki poprzez instalowanie modów oraz zmiany zasad gry, co niedostępne jest na publicznych serwerach.

Wybierz serwer VPS skrojony pod potrzeby twojej gry

Korzystając z filtrów wybierz właściwe dla Siebie parametry oraz okresy subskrypcji. Wybierając dłuższy okres trwania umowy otrzymujesz niższą średnią cenę miesięczną. Sprawdź dostępne mozliwości.

MODEL
Cloud VPS M
CPU
2vCore @2GHz
RAM
4 GB
DDR4
DYSK
80 GB
SSD NVMe
IP
IPv4 
1/4
IPv6 
0/128

38 zł netto

46,74 zł brutto

MODEL
Cloud VPS L
CPU
4vCore @2GHz
RAM
8 GB
DDR4
DYSK
120 GB
SSD NVMe
IP
IPv4 
1/8
IPv6 
0/128

74 zł netto

91,02 zł brutto

Dlaczego powinieneś wybrać nasze serwery do gier?

Sami gramy w gry, więc wiemy, jak ważna jest wysoka jakość serwerów do rozgrywki online. Możemy napisać, że mamy nowoczesne serwery czy bezpieczne data center z klimatyzacją, lecz w grach najważniejsze są wyniki. 25-letnie doświadczenie w branży umożliwiło nam stworzenie stabilnej i szybkiej infrastruktury, dzięki której tanio i wygodnie postawisz swój własny serwer.

My znamy się na sprzęcie, a Ty chcesz grać.
Wybierz zatem Cloud VPS i ciesz się rozgrywką na własnych zasadach.
Nie będziemy Ci mówić, jak masz żyć…

Poznaj zalety naszych VPSów do gier

Dobry serwer w dobrej cenie

Znalazłeś nową grę i chcesz przetestować ją ze znajomymi, czy może zakładasz serwer dla najbardziej oddanych graczy? Niezależnie w jakim celu robisz serwer, gwarantujemy, że Twój portfel jego nie odczuje.

Dobry serwer w dobrej cenie

Serwery z dyskami SSD NVMe – w grach szybkość ma znaczenie!

Zostaw lagi w przeszłości i zapewnij sobie najszybsze ładowanie danych na rynku. Dyski SSD ładują dane nawet 10 razy szybciej niż tradycyjne dyski twarde, dzięki czemu masz pewność, że Twój serwer nigdy nie będzie powodem słabego połączenia.

Serwery z dyskami SSD NVMe - w grach szybkość ma znaczenie!
Testerzy i programiści

Nielimitowany transfer danych

Każdy wie, że jak coś ma przestać działać, to w najgorszym momencie. Dlatego nasze serwery Cloud VPS posiadają nieograniczony transfer i są podłączone do sieci portem 100 Mbit/s, co zapewnia nieprzerwaną rozrywkę. Nie chcemy abyś w decydującym momencie denerwował się brakiem ciągłości usługi.

Grasz ile chcesz, dzięki 5 okresom subskrypcji

W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać aż 5 okresów subskrypcji. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z określoną grą, możesz wybrać okres miesięczny i sprawdzić czy przypadnie ona Tobie do gustu. Jeżeli jednak wiesz, że “to jest to” możesz zdecydować się nawet na 24 miesięczny okres. Oczywiście, im dłużej masz serwer, tym mniejsze koszty.

Grasz ile chcesz, dzięki 5 okresom subskrypcji

Dostępność w kilka minut – kupujesz, stawiasz i grasz.

Dobrze wiemy, że rozgrywka nie może czekać. Dlatego kupując nasz serwer, masz do niego dostęp parę minut po zaksięgowaniu płatności. Od razu możesz przejść do konfiguracji ustawień i udostępnić link swoim znajomym.

Dostępność w kilka minut - kupujesz, stawiasz i grasz.

Jakie gry mogą korzystać z serwerów VPS?

Jak wyżej wspomnieliśmy, wiele dzisiejszych gier używa publicznych serwerów i losowych ludzi, którzy zostają hostami. W takim razie, w jakich grach można postawić własny serwer?

Wybierz serwer VPS skrojony pod potrzeby twojej gry

Z tych najbardziej znanych polecamy:

 • Minecraft,
 • CS:GO,
 • Rust,
 • Arma,
 • Valheim

Jeżeli jednak grasz w coś innego, nie ma problemu. To Twój serwer, więc Ty decydujesz.

Wybierz swój VPS

Najczęściej zadawane pytania

Plesk Panel zapewni Tobie wygodne zarządzanie serwerem VPS. Jest popularnym panelem kontrolnym zaprojektowanym po to, aby obsługa serwera wirtualnego była maksymalnie przyjazna. To bezpieczne i stabilne centrum dowodzenia.

Uniwersalność Plesk Panel pozwala Tobie na zarządzanie takimi usługami jak serwery dedykowane, serwery wirtualne Cloud VPS czy całkowicie konfigurowalnym Cloud VPS Custom.

Do wyboru masz dwie możliwości:
 • za pośrednictwem panelu VPS klikając w przycisk
 • korzystając z adresu ip serwer oraz portu 8443, tu jednak musisz podać login i hasło do usługi

 • Kontaktując się z naszym działem obsługi klienta
 • Najbardziej popularne odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie
 • Odpowiedzi na bardziej szczegółowe pytania na stronie dostawcy