Czy mogę dokupić dodatkowe adresy IP do mojego serwera?

Na serwerze VPS możesz posiadać maksymalnie 4 adresy IPv4, które możesz zamówić podczas rejestracji usługi lub już po jej uruchomieniu. W przypadku serwerów dedykowanych maksymalna ilość adresów IPv4 to 8. Wyjątkiem jest usługa Pro Cloud, która umożliwia przypisanie aż 126 adresów IPv4 do serwera.

Pamiętaj, że możesz zamówić 3 dodatkowe adresy IP do serwera VPS lub 7 dodatkowych adresów IP do serwera dedykowanego.

Jeśli posiadasz już serwer w homecloud.pl, to w każdej chwili możesz dokupić dodatkowe adresy IP. W przypadku serwerów VPS oraz serwerów dedykowanych, służy do tego opcja menu upgrade zasobów, która dostępna jest po zalogowaniu się do Panelu klienta. W przypadku usługi Pro Cloud, za pomocą Panelu klienta możesz dodać kolejne adresy IP do swojego serwera. Adresy IP zostaną dodane natychmiastowo, nie musisz w tym celu czekać na opłacenie zamówienia.

Kliknij tutaj, jeśli posiadasz już serwer w homecloud.pl i chcesz zamówić dodatkowe adresy IP.

Pamiętaj, że po opłaceniu zamówienia na dodatkowe adresy IP (serwery VPS oraz serwery dedykowane), należy je ręcznie przypisać do serwera. Oznacza to, że dodatkowe adresy IP nie pojawią się automatycznie przy Twojej usłudze, należy je samodzielnie dodać za pośrednictwem Panelu klienta. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak samodzielnie dodać adres IP do serwera.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie