Czym jest serwer dedykowany?

Serwer dedykowany można określić jako oddzielny komputer pełniący rolę serwera dla jednego Klienta. W przeciwieństwie do serwerów współdzielonych, na serwerze dedykowanym znajdują się usługi (np. poczta e-mail, strony WWW) tylko jednego użytkownika, które mogą korzystać z maksymalnej ilości zasobów sprzętowych dostępnych na serwerze dedykowanym.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby sprawdzić specyfikacje sprzętowe serwerów dedykowanych w homecloud.pl.
dcs21

Na serwerze dedykowanym użytkownik może instalować oprogramowanie oraz dowolnie konfigurować domyślnie zainstalowany system operacyjny. Serwer dedykowany z uwagi na dużą ilość zasobów, które może wykorzystać (np. przestrzeń dyskowa, częstotliwość taktowania procesora, pamięć operacyjna) jest idealnym rozwiązaniem dla osób prywatnych i firm, które oferują usługi internetowe, np. poczta e-mail, strony WWW, radia internetowe, telewizja internetowa.

Serwery dedykowane zarządzane są głównie poprzez protokół SSH. W homecloud.pl możesz zamówić licencję na narzędzie Plesk Panel, które jest narzędziem służącym do bezpośredniej administracji serwerem oraz umożliwiającym prowadzenie wirtualnego i profesjonalnego hostingu. Głównym atutem tego narzędzia jest zautomatyzowanie i ograniczenie zużycia zasobów serwera podczas wykonywania popularnych wśród użytkowników i/lub administratorów zadań.
Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o narzędziu Plesk Panel.

ded

Posiadane przez nas rezerwy i skalowalność platform dedykowanych, VPS oraz Pro Cloud umożliwiają nieprzerwaną obsługę liniowego rozwoju, jak i nagłych skoków popularności nawet najbardziej wymagających projektów internetowych. Kliknij tutaj, jeśli chcesz przeczytać więcej o naszym centrum danych, w którym ulokowane są serwery naszych Klientów.

Wybierz serwer dedykowany, jeśli chcesz samodzielnie administrować i zarządzać zasobami serwera. Serwery dedykowane przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników i mogą obsłużyć najbardziej wymagające serwisy WWW.

Nie musisz już wybierać pomiędzy najwyższą jakością usługi, profesjonalnym wsparciem technicznym i atrakcyjną ceną. To wszystko znajdziesz w homecloud.pl.
WAŻNE! Serwery dedykowane dostępne są w elastycznych planach, których możliwości mogą rosnąć razem z Twoimi potrzebami. Serwery dedykowane są gotowe do pracy natychmiast po realizacji zamówienia!

Kliknij poniższy przycisk, aby zamówić serwer dedykowany:

zamowvps

Sprawdź jak zamówić serwer dedykowany krok po kroku – kliknij tutaj, aby otworzyć instrukcje rejestracji serwera dedykowanego w homecloud.pl.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie