Jak zamówić serwer dedykowany w homecloud.pl?

Skorzystaj z poniższego artykułu, aby sprawdzić jak zamówić serwer dedykowany w homecloud.pl. Rejestracja jest prosta, szybka i pozbawiona zbędnych formalności. Serwer dedykowany w homecloud.pl możesz zarejestrować po wyświetleniu następującego adresu: http://homecloud.pl/uslugi/serwery-dedykowane/

Kliknij tutaj, aby wyświetlić szczegółowe informacje o specyfikacji technicznej serwerów dedykowanych G2.
Kliknij tutaj, aby wyświetlić szczegółowe informacje o specyfikacji technicznej serwerów dedykowanych G1.
Serwer dedykowany uruchamiany jest natychmiast po opłaceniu zamówienia (w ciągu 30 – 60 minut)!

Na stronie https://homecloud.pl/uslugi/serwery-dedykowane/ będziesz mógł wybrać odpowiedni dla Twoich potrzeb plan hostingowy (np. Easy L). Kliknij  przycisk „Konfiguruj”, który znajduje się pod wybranym planem hostingowym.

dedykowany2
Rys. Kliknij niebieski przycisk „Konfiguruj” przy wybranym planie hostingowym, który chcesz zamówić.

W wyświetlonym oknie będziesz mógł wybrać dodatkowe parametry dla wybranego serwera dedykowanego:

  • Wybierz sposób rozliczeń (np. 1 miesiąc, jeśli chcesz opłacać przedłużenie serwera dedykowanego raz na miesiąc). Wybór dłuższego okresu rozliczeniowego pozwala zamówić serwer dedykowany nawet 17% taniej!
  • Adresy IP (możesz zamówić maksymalnie 8 adresów IP do serwera dedykowanego).
dedykowane3
Rys. Kliknij niebieski przycisk „Finalizuj zamówienie”, aby przejść do kolejnego kroku zamówienia.

Po wybraniu odpowiedniej konfiguracji, kliknij przycisk „Zamów”. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia. Sprawdź zgodność Twojego zamówienia na serwer dedykowany.

szczegoly-zamowienia4
Rys. Przykładowy ekran wyświetlający szczegóły zamówienia serwera dedykowanego.
Kliknij ikonę „Modifikuj” (prawa strona ekranu), jeśli zmieniłeś zdanie i chcesz zmienić wyświetlone parametry na inne.
WAŻNE! Za pośrednictwem wyświetlonego ekranu możesz również zarejestrować nową domenę internetową, przenieść domenę od innego operatora (transfer) lub włączyć obsługę Twojej domeny na serwerach DNS homecloud.pl, aby móc ją później wydelegować na nasze serwery DNS.

W sekcji „Zaloguj” zostanie wyświetlony formularz identyfikacji klienta. Podaj dane klienta, na które zarejestrowany zostanie nowy serwer dedykowany. Na wstępie określ czy posiadasz już jakąkolwiek usługę w homecloud.pl.

czy-jestes-juz-klientem
  • jeśli wybierzesz opcję „Jestem już klientem”, zostanie wyświetlony formularz logowania do usługi. Należy w tym wypadku podać nazwę i hasło dostępu do konta, które jest już zarejestrowane w homecloud.pl.
    WAŻNE! Pamiętaj, że należy w tym miejscu podać nazwę oraz hasło do zarejestrowanego konta w homecloud.pl!
  • jeśli wybierzesz opcję „Nowy klient”, zostanie wyświetlony formularz, w którym należy podać Twoje dane Abonenta. Serwer dedykowany zostanie zarejestrowany na dane, które wpiszesz w tym formularzu.

Na kolejnym ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie Twojego zamówienia. Sprawdź wyświetlone dane Abonenta, szczegóły dotyczące Twojego zamówienia oraz wybierz sposób płatności za zamówienie. Kliknij przycisk „Złóż zamówienie”.

Zaznaczenie opcji potwierdzającej akceptację regulaminu świadczenia usługi jest wymagane. W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł złożyć zamówienia.

Na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie złożenia zamówienia. Natomiast na Twój kontaktowy adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z informacjami na temat złożonego zamówienia.

Uruchomienie serwera dedykowanego nastąpi po opłaceniu wygenerowanej faktury.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak opłacić wygenerowane zamówienie na serwer dedykowany.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie