Informacje podstawowe, czyli do czego służy opcja menu „Newslettery”?

W opcjach menu znajdujących się w sekcji „Newslettery” możesz zarządzać elektroniczną wersją biuletynów (a dokładniej powiadomień o funkcjonowaniu Twojego konta), które rozsyłane są do użytkowników. Subskrybenci muszą się uprzednio zapisać do newslettera, aby móc otrzymywać powiadomienia, które wysyłane są za pomocą wybranego biuletynu.

Newslettery mogą przybrać formy krótkich lub długich wiadomości, tworząc struktury dużych zbiorów informacji na dany temat. Newslettery są poświęcone konkretnym informacjom (biuletyny podzielone są na różne kategorie), oznacza to, że użytkownicy mogą zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z konkretnego obszaru.

Jakie informacje znajdę w sekcji „Newslettery”?

Aby wyświetlić sekcję „Newslettery”:

 1. Zaloguj się do Panelu klienta.
 2. Kliknij sekcję menu „Konto”, która znajduje się w górnej części ekranu.
  konto
  Rys. Sekcja menu „Konto” znajduje się w górnej części ekranu.
 3. Kliknij opcję menu „Ustawienia konta”.
  ustawienia-konta5
  Rys. Opcja menu „Ustawienia konta” znajduje się w centrum wyświetlonego ekranu.
 4. Kliknij przycisk „Więcej narzędzi”, który znajduje się w górnej części ekranu.
  wiecej-narzedzi
 5. Na ekranie zostanie wyświetlona zawartość sekcji „Więcej narzędzi”, w której znajdziesz opcje menu dotyczące newsletterów.newslettery3
Rys. Zawartość sekcji menu „Newslettery”.
 • Subskrypcje – pozwala zarządzać biuletynami, do których jesteś zapisany. Za pomocą tej opcji wybierzesz jakie wiadomości (z jakich kategorii) chcesz otrzymywać.
 • Archiwum newsletterów – w tym miejscu możesz sprawdzić archiwum wiadomości z biuletynów, do których jesteś zapisany.
 • Powiadomienia – pozwala sprawdzić wiadomości i/lub powiadomienia, które zostały wysłane do aktualnie zalogowanego użytkownika.
 • Ustawienia newsów – w tym miejscu możesz zmienić ustawienia subskrypcji. Przykładowo, możesz włączyć funkcję przekierowywania otrzymanych wiadomości na Twój adres e-mail.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie