Informacje podstawowe na temat sekcji menu „Serwery dedykowane”

Sekcja menu „Serwery dedykowane” dostępna jest tylko w sytuacji, gdy zarządzasz usługą serwera dedykowanego. Sekcja menu „Serwery dedykowane” służy do uruchamiania Panelu administracyjnego, który służy do zarządzania serwerem dedykowanym.

serwery-dedykowane2

Pamiętaj, że po zalogowaniu się do Panelu klienta, możesz zarządzać serwerem VPS oraz serwerem dedykowanym jednocześnie (nie musisz się przy tym ponownie logować).

W prawym górnym rogu ekranu znajduje się opcja „Wybierz subskrypcję”, która pozwala wybrać usługę, którą chcesz w danym momencie zarządzać. W homecloud.pl za pomocą jednego panelu administracyjnego możesz zarządzać wszystkimi swoimi usługami!
Przykład: Jeśli wybierzesz subskrypcję typu „Serwer dedykowany”, to w górnym menu będziesz miał dostępną sekcję „Serwery dedykowane”. Jeśli wybierzesz subskrypcję typu „Serwer VPS”, w górnym menu będziesz miał dostępną sekcję „Zarządzanie VPS”. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o sekcji menu „Zarządzanie VPS”.
WAŻNE! Po kliknięciu sekcji menu „Serwery dedykowane”, na ekranie zostanie uruchomiony Panel serwerów dedykowanych. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o obsłudze Panelu administracyjnego dla serwerów dedykowanych.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie