Gdzie znajdę dane dostępu (SSH)?

Dane dostępowe do konta root na serwerze dedykowanym dostępne są w Panelu klienta natychmiast po uruchomieniu/zainstalowaniu serwera dedykowanego. Hasło dostępu do konta root generowane jest przez system podczas instalacji każdego serwera dedykowanego.

System wygeneruje dla Ciebie bezpieczne i długie hasło, które będzie trudne do zapamiętania. Z tego powodu możesz w każdej chwili je sprawdzić, logując się do Panelu zarządzającego serwerami dedykowanymi.

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić, w którym miejscu możesz sprawdzić dane dostępu do konta root:

 1. Zaloguj się do Panelu klienta.
 2. Kliknij opcję menu „Serwery”, która znajduje się w górnej części ekranu.
 3. Kliknij przycisk „Więcej”, który znajduje się przy wybranym serwerze dedykowanym.
  ss1
 4. W górnej części ekranu dostępne będą następujące przyciski:
  ss2
 5. Kliknij przycisk „Dostęp SSH”, aby wyświetlić w nowym oknie dane do konta root, które zostały wygenerowane przez system dla danego serwera dedykowanego
  ss3
  WAŻNE! Pamiętaj, że w ramce wyświetlane jest hasło dostępu, które zostało wygenerowane przez system. Jeśli zmienisz te hasło podczas użytkowania serwera (np. za pomocą komendy „passwd”), to nie zostanie ono odświeżone w tej ramce. Nadal będzie wyświetlane poprzednie hasło wygenerowane przez system i nie będzie ono już aktualne. Zwróć na ten fakt uwagę, gdy będziesz chciał zmienić hasło dostępu do konta root.
 6. Skorzystaj z tych danych, aby połączyć się z kontem root na Twoim serwerze dedykowanym.
  • Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak połączyć się z kontem root.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie