Jak zamówić usługę Pro Cloud?

Skorzystaj z poniższego artykułu, aby sprawdzić jak zamówić usługę Pro Cloud w homecloud.pl. Rejestracja jest prosta, szybka i pozbawiona zbędnych formalności. Usługę Pro Cloud możesz zarejestrować po wyświetleniu następującego adresu: http://homecloud.pl/uslugi/pro-cloud/

Kliknij tutaj, aby wyświetlić szczegółowe informacje o specyfikacji technicznej usługi Pro Cloud
Usługa Pro Cloud uruchamiana jest natychmiast po wpłaceniu przedpłaty (kaucji min 100 PLN) (w ciągu 30 – 60 minut)!

Na stronie http://homecloud.pl/uslugi/pro-cloud/ będziesz mógł wybrać odpowiedni dla Twoich potrzeb pakiet zasobów. Po wybraniu odpowiedniej ilości zasobów, kliknij przycisk „Załóż konto”, który znajduje się po prawej stronie ekranu.

konfiguracja-pro-cloud
Rys. Po wybraniu ilości zasobów, kliknij przycisk „Załóż konto”, który znajduje się po prawej stronie ekranu.

Na ekranie zostaną wyświetlone informacje na temat usługi Pro Cloud oraz wymaganej kaucji gwarancyjnej.

Pamiętaj, że w przypadku usługi Pro Cloud płacisz tylko za wykorzystane zasoby, dzięki czemu unikniesz wysokich kosztów przy dłuższym okresie korzystania z innych platform Cloud. Za pomocą doładowanej kwoty możesz uruchomić nieograniczoną ilość serwerów wirtualnych (z wybraną konfiguracją parametrów oraz zasobów). Wykorzystanie parametrów oraz zasobów (np. CPU, RAM, HDD oraz ewentualnie inne dodatkowe usługi) zliczane jest z dokładnością do jednej godziny.

Kaucja gwarancyjna służy zabezpieczeniu należności, które zostaną naliczone za wykorzystanie zasobów w okresie rozliczeniowym.

kaucja
Rys. Kliknij przycisk „Zamów”, aby przejść do kolejnego kroku zamówienia.

Po wybraniu odpowiedniej konfiguracji, kliknij przycisk „Zamów”. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia. Sprawdź zgodność Twojego zamówienia na usługę Pro Cloud.

pro-cloud3
Rys. Przykładowy ekran wyświetlający szczegóły zamówienia usługi Pro Cloud.
WAŻNE! Za pośrednictwem wyświetlonego ekranu możesz również zarejestrować nową domenę internetową.

W sekcji „Zaloguj” zostanie wyświetlony formularz identyfikacji klienta. Podaj dane klienta, na które zarejestrowana zostanie usługa Pro Cloud. Na wstępie określ czy posiadasz już jakąkolwiek usługę w homecloud.pl.

czy-jestes-juz-klientem
  • jeśli wybierzesz opcję „Jestem już klientem”, zostanie wyświetlony formularz logowania do usługi. Należy w tym wypadku podać nazwę i hasło dostępu do konta, które jest już zarejestrowane w homecloud.pl.
    WAŻNE! Pamiętaj, że należy w tym miejscu podać nazwę oraz hasło do zarejestrowanego konta w homecloud.pl!
  • jeśli wybierzesz opcję „Nowy klient”, zostanie wyświetlony formularz, w którym należy podać Twoje dane Abonenta. Usługa Pro Cloud zostanie zarejestrowana na dane, które wpiszesz w tym formularzu.

Na kolejnym ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie Twojego zamówienia. Sprawdź wyświetlone dane Abonenta, szczegóły dotyczące Twojego zamówienia oraz wybierz sposób płatności za zamówienie. Po sprawdzeniu wszystkich informacji, kliknij przycisk „Złóż zamówienie”, który znajduje się w dolnej części ekranu.

zloz

Zaznaczenie opcji potwierdzającej akceptację regulaminu świadczenia usługi jest wymagane. W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł złożyć zamówienia.

Na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie złożenia zamówienia. Natomiast na Twój kontaktowy adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z informacjami na temat złożonego zamówienia. Kliknij przycisk „Kontynuuj” na ekranie potwierdzającym złożenie zamówienia, aby przejść do ekranu płatności elektronicznej (w celu natychmiastowego opłacenia zamówienia).

dziekuje-paci
Uruchomienie usługi Pro Cloud nastąpi po wpłaceniu kaucji gwarancyjnej w kwocie 100 zł.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie